Call Center Frengjishtë

Numri i shpalljes: 42232 | Postuar në: 24.02.2017, 11:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Frëngjisht

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 500 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kerkoj nje Vajzë me pak provojë pune dhe te flet Gjuhen Frenge rrjedhshem per te tjera kontakto ne numrin 044 923 982

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Fatos