shes 10ari truall ne Boge-Rugoves

Numri i shpalljes: 42228 | Postuar në: 22.05.2017, 07:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 6.500 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shiten 475m2 + 690m2 ne rrugen kryesore prej stazes se skiliftit ne drejtim te Hotel Magra-Austria njo 1200 metra ma perpara,ka siperfaqe te rrafsht dhe ka ftyr 15m gjatsi ne asfalltin kryesor.
Ndrroj me banes ne prishtin
Vlera e baneses ne vraret prej vendit.
Qmimi per ari 6500€
Ose marr kompenzim vetur deri ne 15000€
Shitet komplet
Kontakt viber +37745569599
Tel 044203014
Shiten komplet nuk ndahen

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Meti