Paisje per frizer sallon

Numri i shpalljes: 42217 | Postuar në: 23.02.2017, 13:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 480 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Veprimtari zanati

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shiten ivintari per frizer me paqyre komoda dhe 2 karrika punes

 Kaçanik     Hani Elezit

Dërgo E-mail

 Fehmi