Shiten puma te sportit per parket

Numri i shpalljes: 42216 | Postuar në: 23.02.2017, 13:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: 42

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 35 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes puma per parket FILA Orgoglio Italiano. Jan te ardhura nga gjermania jane origjinale shum pak te perdorura
Arsya e shitjes sepse nuk pom pershtaten.
Te ineresuarit kontaktoni : whats App /Viber +386 49 153 910

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Lindi Halilaj