Bej emra te femijeve me dekore te ndryshme, Ftesa, kartolina

Numri i shpalljes: 42210 | Postuar në: 23.02.2017, 01:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Bej emra te femijeve me dekore te ndryshme me materiale te ndryshme. Ftesa dhe kartolina pun Dore. Dhurata te veqanta per te dashurit dhe miqet tuaj. Dhe dekorime per shtepi. Mund te kontaktoni vetem ne viber +37745688577

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Kestrin