Shes Llap topin HP

Numri i shpalljes: 42207 | Postuar në: 22.02.2017, 16:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: HP/Compaq

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 500 GB

RAM Memoria: 4 GB

Çmimi: 220 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i shpalljes: Shitet


I3 gjenerata 4
4 GB RAM
Hard Disk 500GB
Windows 10 64 Bit
Qant dhe Afapter origjibal

 Prishtinë     Prishtinë 10010

Dërgo E-mail

 Atdhetar