Shitet urgjent Opel Vectra

Numri i shpalljes: 42187 | Postuar në: 23.02.2017, 18:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Vectra

Viti: 1992

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 250000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Limuzinë

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 300 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet urgjent

 Malishevë     Kijevë

 Edmond