Shes dallamen

Numri i shpalljes: 42177 | Postuar në: 21.02.2017, 08:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: M

Ngjyra: e kuqe

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shesh dallamin 200 ero

 Malishevë     Malishevë

Dërgo E-mail

 Leotrim