Traktor per femije dhe gidore

Numri i shpalljes: 42155 | Postuar në: 19.02.2017, 14:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Lodra dhe lojra

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes traktor per femij skaku I shitjes nuk me nevoitet dhe gidoren e ardhur NGA jashti e PA perdorur. Traktori 20 € gidorja 60 €

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12010

Dërgo E-mail

 I