Shitet Freza dyrendshe

Numri i shpalljes: 42146 | Postuar në: 18.02.2017, 18:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet freza per multikultivator eshte funksionale dhe shum e perdorshme per punet e bujqesise.

 Rahovec     Rahovec 21010

Dërgo E-mail

 hazer