4Goma

Numri i shpalljes: 42136 | Postuar në: 18.02.2017, 12:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 18

Lloji i gomave: Goma verore

Çmimi: 250 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Goma te BMV 5 viti i prodhimit 2016 çmimi sipas marrveshjes

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Flloki