ps3 super slim

Numri i shpalljes: 42114 | Postuar në: 17.02.2017, 01:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes ps3 super slim ne gjendje perfekte, vjen me 3 cd ja. Kontrollera nuk kam, qmimi asht i lir 50 ero. Muni me thirr ne viber +377 44 919 941

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 leo