Fustan nga gjermania

Numri i shpalljes: 42112 | Postuar në: 16.02.2017, 20:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 200 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


nga gjermania

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

 loli