SAMSUNG GALAXY ACE

Numri i shpalljes: 42111 | Postuar në: 16.02.2017, 19:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: ace

Çmimi: 30 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


shes samsung galaxy ace ne gjendje shu,m te mir

 Kaçanik     Kaçanik

Dërgo E-mail

 SAMASUNG