Shes PSP me sdcard 4gb

Numri i shpalljes: 42109 | Postuar në: 16.02.2017, 16:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes PSP ne gjendje te rregullt ska defekt per ma shum info kontaktoni ne viber
+38649576443

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Mentor