Rinor Bujupi

Numri i shpalljes: 42107 | Postuar në: 16.02.2017, 14:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë

Madhësi: <40

Ngjyra: e gjelbër e lehtë

Çmimi: 30 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet ky lloj kupaqkave

 Drenas     Drenas

Dërgo E-mail

 Rinor