Shitet kamioni IVEKO 50-9

Numri i shpalljes: 42084 | Postuar në: 14.02.2017, 18:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.790 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Kamjona

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes kamionin Iveko 50-9 .Kamioni eshte ne gjendje te rregullt dhe punon mirë.
Kamioni ka regjistrim deri me 5 mars 2017
Kontakti edhe ne viber +37744180781

 Deçan     Deçan

 Dema