Kerkoj Pun

Numri i shpalljes: 42064 | Postuar në: 13.02.2017, 19:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Shofer, Transport

Gjinia: Mashkull

Arsimimi: 9 vjeçare

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Jam Shqiprim Neziraj Nga Ferizaj Jam 24 vjeqar dhe jam i interesuar per pun nese ndokujt i duhet Ndonje Shofer Kategorin B e posedoj qe 4 vite ose ndonje ndihma monteri ju Mir pres

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Shqiprim