Rosignol 9X ski

Numri i shpalljes: 42051 | Postuar në: 13.02.2017, 11:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte dimërore - Ski / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Rosignol 9X skia te ardhura nga zvicrra shum te rujtuna pa grritha ne gjendje shum te mire me kepuca

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Armend