Shitet dy ari truall ne Hajvali komuna e Prishtines.

Numri i shpalljes: 42045 | Postuar në: 12.02.2017, 16:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 200

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 25.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet dy ari truall ne Hajvali komuna e Prishtines.Trualli ka infrastruktur komlete me uje rryme dhe kanalizim.Trualli gjendet mbi xhami ne nje rruge private dhe eshte i rrethuar me dimenzjon te pershtshem gjatesija 17.50 gjeresija 11.50 mbi truall eshte ndertuar nje shtepiz e vogel 70 metra katror e paperfunduar.

 Prishtinë     Hajvali

Dërgo E-mail

 Selim