Adidas predator

Numri i shpalljes: 42043 | Postuar në: 12.02.2017, 16:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: 40

Ngjyra: lila - vjollcë

Çmimi: 20 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për djem

Lloji i shpalljes: Shitet


Te ardhura nga finlanda

 Mitrovicë     Mitrovicë 40010

 Albijon