Nike mercurial

Numri i shpalljes: 42042 | Postuar në: 12.02.2017, 15:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: 37

Ngjyra: portokalli

Çmimi: 15 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për djem

Lloji i shpalljes: Shitet


E ardhur nga norvegjia 37.5
15€

 Mitrovicë     Mitrovicë 40010

 albijon