Orgjinal

Numri i shpalljes: 42040 | Postuar në: 12.02.2017, 15:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: 38

Ngjyra: e verdhë

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për djem

Lloji i shpalljes: Shitet


Te ardhura nga 🇳🇴

 Mitrovicë     Mitrovicë 40010

 Albijon