Ps2

Numri i shpalljes: 42037 | Postuar në: 12.02.2017, 13:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet ps2 eshte ne gjendje te rregullt ka 5 loja me qip PES 2013, GTA SAN ANDREAS, NBA , ME MATORRA , ME KERRE . Me dy gjestika i ka kabllat komplet.

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Diar