Opel Vectra viti 1992

Numri i shpalljes: 42029 | Postuar në: 11.02.2017, 15:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Vectra

Viti: 1992

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Limuzinë

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 400 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Ne gjendje te rregullt

 Malishevë     Malishevë

 Edmond Dobruna