Shiten mobiljet 1,2,3 te perdorura.

Numri i shpalljes: 42012 | Postuar në: 10.02.2017, 16:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten mobiljet 1,2,3 te perdorura.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Doni