Or Dore Rolex WINNER

Numri i shpalljes: 42008 | Postuar në: 10.02.2017, 12:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


SHESH OR DORE ROLEX AD-DAYTONA VITI1992:24
qmimi sipas marveshies
tel- 049-267-216

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 Demë ahmeti