ilaq per semundjen e sheqerit

Numri i shpalljes: 42 | Postuar në: 08.08.2012, 16:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medicinë alterantive

Lloji i shpalljes: Shitet


ilaqi esht qaj nga bimet esht plotsisht i sherushem brenda 40 ditve nuk esht i demshem aspak per ma shum informata na kontaktoni ntel;; 049515766

 Therandë

Dërgo E-mail

 bekim kadriaj