Goma per ver

Numri i shpalljes: 41999 | Postuar në: 09.02.2017, 16:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 15

Lloji i gomave: Goma verore

Çmimi: 100 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes gomat e veres michelin te perdora 6 muaj 185/65 R15

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Ahmet latifi