Bletë në shitje

Numri i shpalljes: 40969 | Postuar në: 07.02.2017, 18:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 €

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Kemi bletë në shitje me shumic dhe pakic. Gjendja e tyre është shumë e mirë. Për më shumë kontaktoni në nr 044482894 edhe në viber.
Ramiz Krasniqi Drenoc-Malishevë

 Malishevë     Malishevë

Dërgo E-mail

 Agroni