skija

Numri i shpalljes: 40928 | Postuar në: 05.02.2017, 17:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte avanture / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shiten skija te perdorura te ardhura na austria

 Pejë     Vitomiricë

 bekim