Call Of Duty Black Ops 2

Numri i shpalljes: 40927 | Postuar në: 05.02.2017, 17:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojra PC dhe Video Lojra / Lojra për Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet CD-ja per PS3 'Call Of Duty Black Ops 2' Cd-ja me gjendje te mir eshte e ruajtur grrithat nuk ekzitojn
Eshte e blerë 40 euro origjinal para 4 muajve
Ne rast te Blerjes se ksaj CD vetem per 10 euro mundeni ta merrni 'Call Of Duty World At War' edhr kjo CD eshte ne gjendje shum te mirë

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Endrit