KERKOJ PUNTOR/E

Numri i shpalljes: 40864 | Postuar në: 02.02.2017, 10:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Parukeri, Estetik, Kozmetikë, Bukuri

Gjinia : Femër

Arsimimi: Të tjera

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 1 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Besa Muca&Valdet Cimili Studio
Ofron vende pune për :

Frizer/e
Puntore per depilim
Puntore per manikyr-pedikyr

Te gjithe te interesuarit duhet te kene pervoje pune dhe te jene te specializuar per keto lemi.

Per me shume mund te na kontaktoni nen numrin Tel: + 377 45 987 866 ne Facebook dhe Instagram.
Adresa: Rr.Rexhep Luci Nr. 9 -Prishtine

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Besa