Polaroid

Numri i shpalljes: 40857 | Postuar në: 01.02.2017, 16:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Polaroid vetem kodin eka ka ardh prej france ka edhe mbrojtse

 Drenas     Komoran

 ardison