paisje te muzikes

Numri i shpalljes: 40828 | Postuar në: 28.04.2017, 14:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Pajisje për instrumente muzikore / Kutitë e zërit

Lloji i shpalljes: Shitet


jan ne gjendje te mir

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Xeni