Vello

Numri i shpalljes: 40817 | Postuar në: 30.01.2017, 20:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 100 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


E shes vellon sepse skam Ku ta mbaj osht e re veq bje ER e veshur

 Prizren     Prizren 20080

Dërgo E-mail

 Adelina hoxha