Lokali iper me qera

Numri i shpalljes: 40765 | Postuar në: 27.01.2017, 10:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 200

Kati: 0

Ngrohja: Te tjera

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Lokali ipet me qera.Gjindet afer shkolles Ismail Qemajli dhe ka 200 m2 hapsire te brendshme dhe 60 m2 hapsire te jashtme.ka klima per nxemje dhe ftohje.per me shum kontakto +38649118885(wiber,whattap)

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Muharrem