Shitet inventari per Zyre ( CallCenter )

Numri i shpalljes: 40760 | Postuar në: 27.01.2017, 01:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Mobilje për Zyrë

Lloji i shpalljes: Shitet


3 Tavolina Zyreje ( Komplet )
20 Tavolina pune per PC ( Komplet )
20 PC
20 Karriga
1 Tavoline dreke + 8 Karrige
1 Tavoline mbledhjeje + 6 Karrige
si dhe te gjitha pajisjet percjellese ( Rrjet, kamera, aparat uji e ndriqime etj )

Per informata te metutjeshme ju lutemi kontaktoni ne mesazh privat.

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Xhevdet Dushica