Shes samsung J3 2016

Numri i shpalljes: 40752 | Postuar në: 26.01.2017, 15:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: J3 2016

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes samsung 2016 1 muj inperdorun dmth i ri dhe ala ka garancion cmimi sipas marveshjes +38649826204 ..... KONTAKT VIBER..

 Rahovec     Rahovec 21010

Dërgo E-mail

 Agron