Ofroj pune

Numri i shpalljes: 40751 | Postuar në: 26.01.2017, 14:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 200 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofroj pune per nje puntore femer,qe te kujdeset per banese,dhe pergaditjen e ushqimit per dy te moshuar me shendet te mire ne breg diellit.paga sipas marveshjes

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Breg dielli