sony playstation 3

Numri i shpalljes: 40745 | Postuar në: 26.01.2017, 10:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 170 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet


shes sony playstation 3 eshte me qip ka 120 GB ka 6 lojra te rea FIFA17, PES13 me verzion te ri 2017 ; call of duty ; GTA 5 ; NBA 17 ; edhe nje tjeter eshte karate shum e mir per me lujt sony vjen me 2 gjystika dhe kabllat percjellse....

 Prizren     Prizren 20000

 miran