Kastofon per veture

Numri i shpalljes: 40721 | Postuar në: 24.01.2017, 20:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / DVD / HD / Video / Blu-ray Player / DVD Player

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes kastofonin i ri i ardhur nga gjermania

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Besart