Shes goma per bmw x5

Numri i shpalljes: 40687 | Postuar në: 22.01.2017, 11:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 19

Lloji i gomave: Goma verore

Çmimi: 80 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes goma per bmw x5 jen te perdorta mu sme wyejn 4 te mramat jan te dimrit te parat te veres

 Besianë     Besianë

Dërgo E-mail

 fitim