Masazhere

Numri i shpalljes: 40685 | Postuar në: 22.01.2017, 02:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Femër

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Feba Masage
Ofrojm pune per 2 masazehre ( Femra), per arsye te klienteles stafi yn ka nevoje edhe per 2 masazhere te moshes 18 - 30 vjece
Vendi i punes Prizren - Kosove
kontrat pune 1 vjeqare
orari i punes: 15 - 23
Paga mujore 300 € plus per cdo klient 5 € bonus plus Bakshish nga klienti Nese ju beni nje kalkulim te thjesht ju mund te veretoni se mund te merrni page mujore prej 600 - 700 euro minimumi duke kalkuluar vetem dy Masazhe ne dite, paramendojeni po te beni me shum se dy masazhe ne dite!!!!!!!!!
per masazheret e qendres ofrojm edhe akomodim
ju qe jeni te interesuara qe ti siguroni vehtes nje te ardhme me te mire eja dhe punoni me stafin tone
te interesuarat te dergojn 1 foto dhe CV ketu ne fb, ose ne email: punsim-privat@hotmail.com
Tel: + 37745 89 69 66 Viber, Watsap

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Feba