Shitet Telefoni Htc Desire

Numri i shpalljes: 40664 | Postuar në: 20.01.2017, 14:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: HTC

Modeli: Desire

Çmimi: 100 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Telefoni Htc ne gjendje te rregullt i perdorur vetem 3 muaj per me shume informata na kontaktoni ne nr te telefonit 044 285 158

 Viti     Viti

 Bujar