Jakne per femi

Numri i shpalljes: 40662 | Postuar në: 20.01.2017, 13:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Xhupa - Xhaketa

Madhësi: 104

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 7 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për djem

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes kete jakne per djem eshte per 1 vjet deri ne 2 eshte shum pak e perdorne shum e rujtne si e re

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Genci