playstation 3 250 GB me qip + 6 lojra

Numri i shpalljes: 40658 | Postuar në: 19.01.2017, 19:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 160 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet


shes ps3 super slim ne gjendje shum t'mir i ruajtun me qip me 6 lojra siq jan : fifa 17,Pes 2017,Gta 5,Call of duty blakcs ops 2,Blur.
Muni me kontaktu Wiber Whatsap : +37745928037

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Valdrin