Beats solo 3 wireless

Numri i shpalljes: 40643 | Postuar në: 18.01.2017, 16:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Jane te reja, ne gjendje perfekte. Me kane ardh nga amerika. Kualitetin e muzikes e shfaqin ne menyre te shkelqyer.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Engjell