IPOD NANO

Numri i shpalljes: 40642 | Postuar në: 18.01.2017, 16:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Eshte ne gjendje shume te mire. Punon ne form te shkelqyer.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Engjell