PS3 Super Slim me chip cobra

Numri i shpalljes: 40641 | Postuar në: 18.01.2017, 16:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet


Eshte ne gjendje te shkelqyer, pa asnje grith. Punon perfekt. Te gjitha lojat e mundura ne market nderkombetare eksluzivisht per PS3 mund t'i vendosni ne chip memorie, dhe t'i luani pa pengesa. Poashtu, vlene te theksohet qe i lexon te gjitha lojat me chip(palicens), si dhe lojat origjinale. Ne kete cmim: 250 euro; Shoqerohet ose ju vjen me 2 dualshockers origjinal (Nje i bardhe dhe nje i zi). Faleminderit per mirekuptim.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Engjell